Věrnostní program Aukro. Na co další registrace?

aukroDnes mi Aukro poslalo e-mail, ve kterém mě informuje o novém věrnostním programu, díky kterému budu za své aktivity v této aukční síni dostávat body a za ně si budu moci pořídit zajímavé věci z oblasti elektroniky, zdraví a krásy, oblečení, domu a zahrady nebo například sportu a sportovních potřeb.

Nejprve mě značně znechutila informace, že se budu muset do věrnostního programu zaregistrovat? Vždyť už jsem zaregistrován na Aukru, tak proč se musím zvlášť registrovat ještě do věrnostního programu? To jako budu mít kvůli jedné internetové službě dva loginy? Naštěstí se ukázalo, že nejde o registraci v pravém slova smyslu. Šlo vlastně jen o zatržení checkboxu, že se chci věrnostní program využívat. Sice mi přijde zbytečné i to, klidně by to mohlo být automaticky pro všechny, ale budiž.

Co mě zajímalo více, je ten sortiment věcí, které je možné získat. Po pravdě řečeno jsem čekal nějaké blbosti a tady musím říci, že mě Aukro příjemně překvapilo. Nabídka je opravdu široká a jsou to i dost hodnotné věci. Pokud se zaregistrujete do 16. listopadu, získáte navíc rovnou 500 bodů do začátku.

Líbil se vám článek?
Rubriky Web

1 komentář u „Věrnostní program Aukro. Na co další registrace?“

  1. Vtip je v tom, že aukro na tom taky vydělává, pokud jste prodejce a zaregistrujete se, tak že budou uživatelé dostávat body za Vaše přeměty, tak se Vám zvýší poplatky a nejsem si jist, že uživatelé na aukru přihazují jen proto aby dostali body.

Napsat komentář

Highslide for Wordpress Plugin