👕 Trička s vlastním potiskem – kde si vytvořit vlastní tričko?

Následující e-shopy se specializují na kusovou výrobu triček s vlastním potiskem. Ano, znamená to, že vám vyrobí klidně jediné tričko. Všechny uvedené služby fungují podobně: Vyberete si tričko nebo jiný z mnoha nabízených podkladů k potisku, design si sami navrhnete přímo na jejich webu, a objednáte.

Potisk na tričko.cz

Zde si  můžete vyrobit tričko s vlastním potiskem. Potisknout lze, ale i další předměty, jako hrnky, puzzle, podložky pod myš, spodní prádlo a mnoho dalších podkladů pro potisk. Můžete nahrát hotový obrázek nebo fotografii, ale můžete si ho také nakreslit přímo v designeru na webu nebo si design poskládat z rozsáhlé knihovny tématicky členěných obrázků.


Belabel.cz

Belabel je nový název obchodu, který jste mohli dříve znát jako OF.cz, a který nedávno oslavil 5 leté výročí. Můžete si vytvořit tričko s vlastním potiskem z široké nabídky zboží, především triček, fotodárků a dárků s vlastním potiskem.


MC Print.cz

mc-print-logo Nabízí originální fotodárky (trička, hrnky, puzzle, dárky s vlastním potiskem…) vhodné jako dárek k narozeninám i k svátku. Dárky jsou schopni při objednání do 10:00 zhotovit a odeslat tentýž den a přepravní společností PPL doručit i do 24 hod. Takže v případě, že jste zapomněli na narozeniny nebo svátek Vašeho blízkého na poslední chvíli, tak je možné obdržet dárek již druhý den.


T-Shock.eu

t-shock-logo Tady si můžete také navrhnout vlastní trička s potiskem, ale především si u nich můžete vytvořit vlastní e-shop. Provozovat ho můžete na vlastní doméně a T-Shock zajistí trička nebo jiné podklady pro potisk, zajistí potisk digitálním inkoustem, přijetí platby, odeslání zákazníkovi i případné reklamace. Na vás zůstane provoz webu, jeho propagace a marketing, a návrh vlastní designů, které chcete dát zákazníkům k dispozici. Zmiňovaný PotiskNaTričko.cz funguje právě ve spolupráci s T-Shock.eu.


Printi.cz

Tiskárna triček online, personifikovaný dárek, originální motivy, tričko s fotkou, trička s nápisem, doprava zdarma.
 

Líbil se vám článek?

13 komentářů u „👕 Trička s vlastním potiskem – kde si vytvořit vlastní tričko?“

  1. Pokud potřebujete víc kusů potisknutých triček s logem nebo nějakým designem tak se líp vyplatí nakupovat třeba tady http://eshop.reda.cz – my vybírali firmu na potisk triček pro firmu pro reklamní účely a vyšlo to levněji.

  2. Na vyrobsitricko mi poslali tričko se strašně světlou fotkou. Monitor počítače mám docela otestovaný dalšími foto výrobky, tak myslím, že fotka byla v pořádku. Podle doporučení Tomáše Pintara (viz výše) zkouším oktrika. Také je příjemný rozdíl v ceně. Vyrobsitricko i s dopravou 566 Kč, oktrika i s dopravou 368 Kč.

  3. Zdravím, já mám trochu jiný tip, nejedná se sice o potisk triček ale tašek tady https://tasky.cz Asi jakým koliv motivem který si zvolíte vy sami ať už třeba logo vaší firmy, a nebo třeba jako dárkovou tašku do který můžete dát třeba to potisklé tričko. A nebo jiné dárkové předměty. U nás ve firmě si šéf nechával natisknou pro zaměstnance takové tašky s logem firmy, a je to i zároveň jako reklama.

  4. @Patrik: navrhářem? 😀 ale to si chci navrhnout snad já, ne? oni at tisknou
    Jestli jste blbí, jak tenhle váš pokus o reklamu, tak ne díky.

Napsat komentář

Highslide for Wordpress Plugin