České vyhledávače naslepo

vyhledavaceVyzkoušejte si, který z českých internetových vyhledávačů je pro vás nejvhodnější. Zadejte dotaz a z nabízených výsledků vyhledávání vyberte ty, které se Vám zdají nejlepší. Možná budete překvapeni výsledkem.

Nedávno jsem na conBlogu četl článek Tak který vyhledávač je nejlepší?. Inspirovala mě poslední věta „A taky by ještě mohl někdo u nás naprogramovat něco podobného pro naše prostředí. Trochu jsem si s tím pohrál a služba, kterou jsem nazval České internetové vyhledávače naslepo, je na světě.

Líbil se vám článek?

12 komentářů u „České vyhledávače naslepo“

  1. @Yuhů Šlo. Už tam je. Původně jsem ho tam nedával, protože Centrum/Atlas už používá výsledky Googlu.

  2. Pěkná vychytávka, zkoušel jsem 40 hledání. Dosáhl jsem překvapivých výsledků. V pěti případech, se mi nejvíc líbily výsledky z Jyxa a třikrát vyhrálo Morfeo. To bych nikdy nečekal, předpokládal jsem, že Google u mě s přehledem vyhraje.

  3. Ahoj, možná tam máš malou chybku u víceslovných dotazů. Když zadám víceslovný dotaz, zobrazí se jenom 2 sloupečky, když mezeru nahradím html entitou nbsp, tak se zobrazí všechny.

  4. a doufám, že sleduješ i statistiky klikání a pak dáš vědět, který je podle lidí opravdu nejlepší 😉

  5. @dev Statistiky sleduju, až se tam ještě trochu něco natočí, tak udělám report. Předběžně vede Google se 40% podílem.

Napsat komentář

Highslide for Wordpress Plugin