🎟️ WebExpo 2023: Jarní setkání expertů a vizionářů v Praze už za měsíc (20% sleva pro fanoušky)

WebExpo 2023 je ideální příležitost pro odborníky z oblasti webu, technologií a designu seznámit se s nejnovějšími trendy, získat nové znalosti a navázat kontakty s dalšími profesionály. Pokud ještě nemáte vstupenku, neváhejte a přidejte se k nezapomenutelném zážitku v srdci Prahy.


Kde: Pražská Lucerna a okolí

WebExpo 2023 se tradičně koná v pražské Lucerně a jejím okolí. Probíhat bude zároveň v pěti přednáškových sálech, které zahrnují Velkou Lucernu, Kino Lucerna, Lucerna Galerie, Kafe Lucerna a Mramorový sál. Tato rozmanitá místa poskytnou účastníkům pestrý výběr zážitků a atmosféru.

Vstupenky na WebExpo 2023 si můžete zakoupit na oficiálním webu WebExpo.net

Svým čtenářům a fanouškům nabízím slevu 20%.
Stačí do objednávky zadat slevový kód VojtechSemecky

Na co se těšit: Široká škála témat a expertů z celého světa

WebExpo 2023 nabídne 70 speakerů z různých oborů, kteří představí nové nápady, technologie a trendy v oblasti webu a digitálního světa. Očekává se více než 1 700 návštěvníků, což přinese jedinečnou příležitost pro networking, výměnu zkušeností a navazování nových kontaktů.

Můžete se těšit na přednášky týkající se webdesign a UX, frontend a backend vývoje, internetu věcí (IoT), umělé inteligence a strojového učení, digitálního marketingu, e-commerce, bezpečnosti, virtualizačních technologií, databázových systémů a mnoho dalšího.

Večerní párty

WebExpo 2023 nezahrnuje pouze přednášky a workshopy. Každý večer po skončení oficiálního programu budou následovat party, které se budou konat v různých místech v blízkosti Lucerny. První večer se můžete těšit na Apify Technologies Office v Lucerna Palace, druhý večer se přesuňte do Radost FX a poslední večer se zúčastněte závěrečného setkání v baru NYX Hotel Prague.

Závěr

Jelikož jsem Martinovi Hassmanovi slíbil, že z konference napíšu reportáž pro Zdrojak.cz, tak se hned v pondělí po konferenci můžete těšit na podstatně bohatší článek, než je tato upoutávka.

Líbil se vám článek?

Napsat komentář

Highslide for Wordpress Plugin