👕 5 eshopů, kde si vytvořit tričko s vlastním potiskem

Následující e-shopy se specializují na kusovou výrobu triček s vlastním potiskem. Ano, znamená to, že vám vyrobí klidně jediné tričko. Všechny uvedené služby fungují podobně: Vyberete si tričko nebo jiný z mnoha nabízených podkladů k potisku, design si sami navrhnete přímo na jejich webu, a objednáte.

Potisk na tričko.cz

Zde si  můžete vyrobit tričko s vlastním originálním potiskem. Potisknout lze, ale i další předměty, jako hrnky, puzzle, podložky pod myš, spodní prádlo a mnoho dalších podkladů pro potisk. Můžete nahrát hotový obrázek nebo fotografii, ale můžete si ho také nakreslit přímo v designeru na webu nebo si design poskládat z rozsáhlé knihovny tématicky členěných obrázků.


Belabel.cz

Belabel je nový název obchodu, který jste mohli dříve znát jako OF.cz, a který nedávno oslavil 5 leté výročí. Můžete si navrhnout vlastní potisk z široké nabídky zboží, především triček a dárků.


MC Print.cz

mc-print-logo Nabízí originální fotodárky (trička, hrnky, puzzle…) vhodné jako dárek k narozeninám i k svátku. Dárky jsou schopni při objednání do 10:00 zhotovit a odeslat tentýž den a přepravní společností PPL doručit i do 24 hod. Takže v případě, že jste zapomněli na narozeniny nebo svátek Vašeho blízkého na poslední chvíli, tak je možné obdržet dárek již druhý den.


T-Shock.eu

t-shock-logo Tady si můžete také navrhnout vlastní trička s potiskem, ale především si u nich můžete vytvořit vlastní e-shop. Provozovat ho můžete na vlastní doméně a T-Shock zajistí trička nebo jiné podklady pro potisk, zajistí potisk digitálním inkoustem, přijetí platby, odeslání zákazníkovi i případné reklamace. Na vás zůstane provoz webu, jeho propagace a marketing, a návrh vlastní designů, které chcete dát zákazníkům k dispozici. Zmiňovaný PotiskNaTričko.cz funguje právě ve spolupráci s T-Shock.eu.


Printi.cz

Tiskárna triček online, personifikovaný dárek, originální motivy, tričko s fotkou, trička s nápisem, doprava zdarma.

7 komentářů u „👕 5 eshopů, kde si vytvořit tričko s vlastním potiskem“

  1. Pokud potřebujete víc kusů potisknutých triček s logem nebo nějakým designem tak se líp vyplatí nakupovat třeba tady http://eshop.reda.cz – my vybírali firmu na potisk triček pro firmu pro reklamní účely a vyšlo to levněji.

Napsat komentář

Highslide for Wordpress Plugin