5 eshopů, kde si vytvořit tričko s vlastním potiskem

5 eshopů, kde si vytvořit tričko s vlastním potiskem

Následující e-shopy se specializují na kusovou výrobu triček s vlastním potiskem. Ano, znamená to, že vám vyrobí klidně jediné tričko. Všechny uvedené služby fungují podobně: Vyberete si tričko nebo jiný z mnoha nabízených podkladů k potisku, design si sami navrhnete přímo na jejich webu, a objednáte.

Potisk na tričko.cz

Zde si  můžete vyrobit tričko s vlastním originálním potiskem. Potisknout lze, ale i další předměty, jako hrnky, puzzle, podložky pod myš, spodní prádlo a mnoho dalších podkladů pro potisk. Můžete nahrát hotový obrázek nebo fotografii, ale můžete si ho také nakreslit přímo v designeru na webu nebo si design poskládat z rozsáhlé knihovny tématicky členěných obrázků.


Belabel.cz

Belabel je nový název obchodu, který jste mohli dříve znát jako OF.cz, a který nedávno oslavil 5 leté výročí. Můžete si navrhnout vlastní potisk z široké nabídky zboží, především triček a dárků.


MC Print.cz

mc-print-logo Nabízí originální fotodárky (trička, hrnky, puzzle…) vhodné jako dárek k narozeninám i k svátku. Dárky jsou schopni při objednání do 10:00 zhotovit a odeslat tentýž den a přepravní společností PPL doručit i do 24 hod. Takže v případě, že jste zapomněli na narozeniny nebo svátek Vašeho blízkého na poslední chvíli, tak je možné obdržet dárek již druhý den.


T-Shock.eu

t-shock-logo Tady si můžete také navrhnout vlastní trička s potiskem, ale především si u nich můžete vytvořit vlastní e-shop. Provozovat ho můžete na vlastní doméně a T-Shock zajistí trička nebo jiné podklady pro potisk, zajistí potisk digitálním inkoustem, přijetí platby, odeslání zákazníkovi i případné reklamace. Na vás zůstane provoz webu, jeho propagace a marketing, a návrh vlastní designů, které chcete dát zákazníkům k dispozici. Zmiňovaný PotiskNaTričko.cz funguje právě ve spolupráci s T-Shock.eu.


Shirtinator.cz

shirtinator-logo Shirtinator se od ostatních služeb liší především opravdu rozsáhlým výběrem podkladů na potisk. Věcí, které si můžete nechat potisknout má v nabídce podstatně více, než konkurence. Chcete si nechat udělat vlastní tričko s potiskem? Potisk trička díky creatoru je zábava. Vyberte si triko, vytvořte si potisk a dárek máte hotový. Dodání do 6 dnů, od 800 Kč doprava zdarma.

  Internetové obchody   3 

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

3 komentáře: “5 eshopů, kde si vytvořit tričko s vlastním potiskem”

  1. Pavel napsal:

    Zapomneli jste na https://www.vyrobsitricko.cz/, kteri delaji take kusovky, i do druheho dne.

  2. Zdenek napsal:

    Nedavno jsem si taky dělal potisk, ale přijde mi to všude hrozně složité… nakonec jsem našel, zde nezmínění http://www.designer.natex.cz a byl jsem moc spokojený

  3. Roman napsal:

    Take zde nevidím SPORETO zde je odkaz přímo na potisk triček či dalšího textilu https://www.sporeto.cz/reklama-tisk/potisk-textilu/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


Highslide for Wordpress Plugin