Nevyužité domény na prodej

Měl bych tu nějaké domény na prodej. Nejsem doménový spekulant – všechny uvedené domény jsem si koupil kvůli konkrétním nápadům na webové projekty. Nápadů mám ale, bohužel (nebo bohudík) několikanásobně víc, než jsem schopen realizovat. Proto jsem se rozhodl některé domény nabídnout k prodeji.

Gresle.cz – krásná jednoslovná doména (těch už moc volných není) z finančního oboru (Grešle nebo-li Groš, evokuje frázi zlámaná grešle). Ideální pro slevový server, slevový agregátor nebo třeba finanční magazín typu Měšec.cz.

NovéČlánky.cz – původně to byl RSS agregátor. Nyní je doména na prodej.

FreshFolder.com – momentálně zastaralý katalog a vyhledávač shareware a freeware. Ale jinak celkem univerzální název s širokou možností využití.

FreewareFolder.com – vhodné pro katalog freeware. Jiné využití moc nevidím, ale fantazii se meze nekladou.

RobotickaAuta.cz – pro blog/magazín na toto téma, které má zatím ještě čas, ale jednou bude hodně aktuální a populární.

AutoDrivenCars.com – něco podobného pro anglicky mluvící.

Photonius.com – pro mezinárodní službu související s fotografováním. Nebo pro službu postavenou nad API od fotobank typu microstock.

OfflineWatch.com + OfflineWatch.cz – zajímavá dvojice domén. Lze prodat i samostatně, ale tak nějak k sobě patří.

NajdiHosting.cz – ideální pro srovnávač web hostingových programů

PodlozkaPodMys.cz – pro e-shop s podložkami pod myš, pro službu umožňující vytvoření podložky pod myš s vlastním designem, apod.

SlevyCR.cz – opět něco pro mánii slevových serverů

TrickosVlastnimPotiskem.cz – vševysvětlující název Tričko s vlastním potiskem

Webaluator.com – název vznikl kombinací slov Web a Evaluator. Vhodné pro nějakou web-analytickou službu, SEO apod.

Wobchody.cz – vhodné pro katalog internetových obchodů. Název je kombinací slov web a obchody, který navíc foneticky evokuje pražský slangový výraz vobchody.

Neptejte se mě na cenu. Máte-li o některou doménu zájem, nabídněte cenu vy. Musí být jednoduše taková, aby se mi vyplatilo upustit od realizace původního nápadu.

Nabídky posílejte na vojtech@semecky.cz. Jsem plátcem DPH se sídlem v ČR. Cenu nabízejte bez DPH, finální cena pak bude navýšena o aktuální DPH.

1 komentář u “Nevyužité domény na prodej

Napsat komentář

Highslide for Wordpress Plugin